Tavo kūnas visada linki Tau gero.

Padėk jam padėti Tau.

Šį metodą 80-aisias metais inicijavo dvasinis mokytojas OSHO. Jis apjungė dešimtis psichoterapijos, meditacijos ir hipnozės meistrų, kad bendradarbiaudami jie sukurtų išbaigtą, savarankišką ir efektyvų procesą kūno išminties galioms pažadinti ir įdarbinti. Per beveik 40 metų metodas paplito po visą pasaulį ir padėjo pasikeisti tūkstančiams gyvenimų.

Gruodžio 5-12 d.

7 dienos. Po 1 valandą kasdien. 6:30 val. ryto

Kad ir kas bevyktų prote, tai atsispindi kūne.

Protas, užvaldytas konfliktų, per mintis ir emocijas siunčia stresą bei nerimą kūnui. Tokiu būdu ima formuotis energijos blokai ir įtampos, galų gale pasireiškiantys per fizines problemas.

Kasdieninėje meditacijoje šio proceso metu apjungsime atsipalaidavimą ir budrumą, taip išlaisvindami kūno išminties kūrybines ir gydančias galias.

Šias galias galima nukreipti į konkrečius sutrikimus ar neharmoningas kūno elgesio išraiškas: rūkymą, valgymo sutrikimus, nemigą, skausmus ar susirgimus.

Watch Intro Video

Kuo gali būti naudingas šis kursas?

Dauguma dalyvių po kurso džiaugiasi šiais pokyčiais:

 • "Viduje daugiau ramybės, nebe taip jautriai reaguoju į gyvenimo aplinkybes"

 • "Pajutau, ką IŠ TIESŲ reiškia draugauti su savo kūnu"

 • "Savaime išėjo nekonstruktyvūs įpročiai"

 • "Natūraliai ėmiau sveikiau maitintis"

 • "Lengviau atskirti tikrus kūno poreikius nuo įpročių"

 • "Tiesiog labai geras jausmas viduje, kai galiu ne suprasti, bet jausti savo Kūno Išminties kalbą"

Kaip tai veikia?

 • Gyvas procesas

  Kiekvieną rytą, 06:30 val. (Lietuvos laiku), susijungsime į gyvą meditacijos erdvę.

 • 1 valanda kasdien

  Procesas trunka vieną valandą, o jo poveikis tęsiasi visą dieną. Nauji veikimo būdai, netikėtos įžvalgos, gyvas kūno pojūtis lydi iki pat vakaro.

 • Įsitaisyk patogiai savo meditacijos vietoje

  Užsidėk ausines ir prisijunk prie online meditacijos, o švelnus ir gilus procesas ves Tave į Tavo ryšį su savimi.

 • Pasitikėk savo vidiniu procesu

  Specialus meditacijos tekstas padeda atrakinti Tavo gydančias galias, o Tau tereikia tik atsipalaiduoti ir įsileisti teigiamus pokyčius.

Ką apie kursą sako jo dalyviai?

Neįkainojama dovana

Gintarė

Šitas kursas buvo vienas vertingiausių ir prasmingiausių man nutikusių dalykų. Reikėjo keleto dienų susivokti visus atėjusius atsakymus į klausimus. Gal ne viską norisi pasakyt viešai, bet tai kažkas išskirtinio, stebuklingo. Maya ir jos patirtis, kuria ji dalinasi yra neįkainojama dovana. Mes gavom dvigubai daugiau, negu nurodyta kurso programoje – buvo begalė vakarinių aptarimų, kasdienių motyvuojančių laiškų, papildomų bonusų. Kartočiau daug kartų. Mokėčiau dvigubai, trigubai, keturgubai. Žodis ačiū yra per mažai.

Širdis dainuoja!

Lina

Taip-Taip-Taip! Siela atpažino, protas ir kūnas priėmė! Kas gali būti nuostabiau, suradus dar vieną geriausią draugę "sergėtoją", kuri visada bus su tavimi! Širdis dainuoja, dvasia pripildyta laimės ir džiaugsmo, o kūnas sveikas ir atsipalaidavęs. Toji esybės gelmė užburia ir nepaleidžia. Ir paragavęs to nektaro, jau niekada nepamirši jo skonio. Ačiū Tau Maya ir Tam, kuris kalba tavo lūpomis. Namaste!

Kasdieniniai stebuklai

Audra

4:45 Londone ir aš su džiaugsmu šoku iš lovos, kad tik nepraleisti nei 1 minutės su Maya. Aš radau atsakymus į daugelį klausimų ir dauguma iš jų tokie paprasti, kaip ir visi kasdieniai stebuklai, kurių mes nepastebime. Bet jie vyksta, nuolatos. Buvo nuostabu pažinti savo kūną kaip visumą ir suprasti (pajusti) kaip visos atskiros dalys dirba kaip komanda be perstojo, kad tik aš galėčiau gyventi, eiti, kvėpuoti, sportuoti ir tt. Po 6 meditacijų (ryt ryte paskutinioji kurso diena) rytų buvo visko: dėkingumo ir ašarų, bet daugiausiai neapsakomo džiaugsmo, kad esu gyva ir kad labai myliu savo kūną, koks jis man geras ir aš noriu būti gera jam.

Šiame video atsakau į dažniausiai užduodamus klausimus apie kursą:

Ką Tu gauni?

7 dienų procesas su grupe:

 • 7 online meditacijas* pagal sertifikuotą programą: OSHO „Prisimenant pamirštą kalbą, skirtą bendravimui su kūno išmintimi“.

 • 3 Grupines konsultacijas proceso eigoje, skirtas grupės darbinei erdvei, pasidalinimams, aktualiems klausimams ir atsakymams.

 • Kasdieninius laiškus su įžvalgomis nuo OSHO

 • Vakaro meditacijos įrašą, kurį galėsi atsisiųsti ir naudoti sau patogiu metu.

 • Prisijungimą prie uždaros Facebook grupės, kurioje turėsi bendraminčių palaikymą bei dar daugiau gydančių meditacijų.

Gruodžio 5-12 d.

7 dienos. Po 1 valandą kasdien. 6:30 val. ryto

Kartais tiesiog reikalingas žvilgsnis iš šalies.

Pats kursas atsako į 90% visų klausimų. Lieka tik užtvirtinti detales.

Asmeninio susitikimo metu galime aptarti konkrečiai Tavo situaciją ir kartu paieškoti būdų, kaip kurso metu gautas įžvalgas ir įrankius lengvai įvesti į kasdieninį gyvenimą, sprendžiant realias užduotis. Susitikimai vyksta online formatu, per Zoom programėlę ar kitu, Tau patogiu būdu.

*  Tai nėra įrašų rinkinys, tai gyvų online meditacijų kursas su specialiu, gyvu vedimu ir palaikymu. Kursui pasibaigus, kasdieninių meditacijų įrašai nebebus prieinami ir jų neįmanoma įsigyti atskirai. Procesas tęsiamas uždaroje Facebook grupėje arba savarankiškai naudojantis viešai prieinamais OSHO INTERNATIONAL resursais: knygomis, aplikacijomis ir pan.

** Kursas nedalinamas į atskiras dalis ar modulius.

OSHO yra registruotas prekės ženklas, priklausantis OSHO International foundation, naudojamas su leidimu www.osho.com/trademarks

Medžiaga, naudojama šiame kurse (tekstas, muzika bei paveikslėliai) autorinėmis teisėmis priklauso OSHO International Foundation, www.osho.com/copyright